Ogłoszenia o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. zamówień publicznych, gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, dróg i inwestycji

OGŁOSZENIE O WYNIKU NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE
ds. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, GOSPODARKI KOMUNALNEJ i MIESZKANIOWEJ,
DRÓG I INWESTYCJI


      Wójt Gminy Jeżewo zgodnie z art. 15 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (tekst jedn. Dz.U. z 2016r. poz. 902) informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Jeżewo ul. Świecka 12, 86-131 Jeżewo do zatrudnienia na stanowisku ds. zamówień publicznych, gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, dróg i inwestycji

wybrana została
Pani JOANNA BARWIK
 zamieszkała Osie      Uzasadnienie wyboru: Na wolne stanowisko urzędnicze ds. zamówień publicznych, gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, dróg i inwestycji wpłynęły trzy oferty, z czego dwie nie spełniły wymogów formalnych.
     Oferta złożona przez Panią Joannę Barwik spełniła wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze ds. zamówień publicznych, gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, dróg i inwestycji.
     Podczas rozmowy kwalifikacyjnej Pani Joanna Barwik wykazała się dobrą znajomością przepisów oraz zagadnień niezbędnych do wykonywania zadań na wymienionym stanowisku.        
     Ponadto Pani Joanna Barwik z uwagi na 7- letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku urzędniczym w samorządzie posiada odpowiednie kwalifikacje i specjalistyczną wiedzę gwarantującą prawidłową realizację zadań na stanowisku będącym przedmiotem naboru.


Jeżewo, dn. 19.12.2017r.

metryczka


Wytworzył: Wójt (19 grudnia 2017)
Opublikował: Emil Brzozowski (19 grudnia 2017, 12:00:40)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 787